jeeeeeeright
Velkjent medlem
- Reaksjonspoeng
- 111
Eh... TROR det er hyggelig at du går å tenker på meg
Er flere derDvs bare deg altså?
varanoir burde fritas for incs så han får gjort ferdig intervjuetVar det jeg trodde, men følte på måten det ble skrevet at det nå bare var Super lol som satt der![]()
Men jobbes med et intervju nå som jeg håper jeg skal klare å gjennomføre innenfor rimelig tid, alt etter hvor travelt livet blir på andre fronter![]()
SupertVar det jeg trodde, men følte på måten det ble skrevet at det nå bare var Super lol som satt der![]()
Men jobbes med et intervju nå som jeg håper jeg skal klare å gjennomføre innenfor rimelig tid, alt etter hvor travelt livet blir på andre fronter![]()
Granpa hadde vært morro jaKan vi få et fra granpa please?Skulle likt å høre hvordan han sinn spillfilosofi er..
![]()
Tror ikke han mener meg, tror de var ment for dem som spilte den siste delenJa.. Prøv å få glenn til å bruke lang tid på noe..GL sier jeg bare^^
støtter denne eg. suza var en av de som ga alt for stammen, samtidig som hun var hyggelig mot oss små fiender som alle andre lo av og kalte noober. en av de er har mest respekt for på v5, og som aldri sviktet stammen men slet seg helt ut for stammens skyld.Suza hadde vært morsom og sett et intervju med. for hun er hyggelig å "snakke" med, vanskelig å angripe samt at hun er en profilert spiller blant dem som vet litt om alt på V5.