DeletedUser
Guest
RUNDE 2!
Kort om konkuransen:
Du kan bare stemme én enkelt gang, og du kan stemme på deg selv så lenge du er satt opp i en av kampene.
Stem på den personen DU tror hadde vunnet om de hadde gått mot hverandre i en "one vs one"-kamp med null støtte fra andre spillere.
Andre runde kommer til å bli avsluttet 26 februar.
Skulle noen få like mange stemmer avgjør jeg hvem som går videre.
Spørsmål og diskusjoner er forbeholdt topicen som er satt opp i forbindelse med konkurransen.
Eksempel på hvordan skjemaet fylles ut:
Kamp 1.Azull Vs Vv0lv3r1n3
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Resultat runde 1:
Kamp 1: Azull Vs Vv0lv3r1n3
Kamp 2: Nattsvermeren Vs Ebbern - Stillingen ble 23-23 så jeg måtte bruke min stemme for å avgjøre hvem som gikk videre. Meget gode spillere begge to, og jeg må seff holde meg objektiv. Nattsvermeren trakk lengste strået for min del.
Kamp 3: Icekebab Vs Runinter
Kamp 4: Magic14 Vs Another Day
Kamp 5: Miniton Vs Pointwhore
Kamp 6: Ganondorf Vs Confecta
Kamp 7: Solmåne(originale) Vs Tomahawken
Kamp 8: Kracked Vs Lilliana Venin
Kamp 9: Lord Ollis Vs Luxury -Knepent, 22-23
Kamp 10: Gussi(originale) Vs Neville Chamberlain
Kamp 11: Chrk1 Vs Jakter Etter Vikinger
Kamp 12: Hansemann Vs Wihi
Kamp 13: Trooper91 Vs Geirur
Kamp 14: Mithrandir Vs Zanmato
Kamp 15: Wynja Vs RDI-rsr
Kamp 16: Fardin Vs Kriswin
Kamp 17: Ruffiro Vs Eyoh
Kamp 18: Granpa Vs Vegarado
Kamp 19: Glitter Vs Woia
Kamp 20: Asklepios Vs HexNuts
Kamp 21: Torquemada Vs Sorn
Kamp 22: Ex-Con Vs Shanks82
Kamp 23: Ntu Spawn Vs Tribalhugger
Kamp 24: Gurimalla Vs Vifle
Kamp 25: Black Andi Vs Rustung
Kamp 26: Jazcan Vs Knallis
Kamp 27: Syklov Vs Vabfs
Kamp 28: Sir Pio Vs Legend Of Masters
Kamp 29: Mosa Vs Forskningsprosjektet - 24/22
Kamp 30: Leenok Vs Mexicanpower
Kamp 31: Soulfood Vs Pinhead
Kamp 32: Sir Forteske Vs Lord Savyer
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Da er vi over på Runde 2 !
Etter å ha lest diverse kommentarer, så poengterer jeg enda en gang at kampene trekkes ved loddtrekning...
Kamp 1: Hansemann Vs Zanmato
Kamp 2: Kracked Vs Fardin
Kamp 3: Luxury Vs Mosa
Kamp 4: Tomahawken Vs Torquemada
Kamp 5: Glitter Vs Sir Pio
Kamp 6: Ntu Spawn Vs Vv0lv3r1n3
Kamp 7: Ruffiro Vs Granpa
Kamp 8: Wynja Vs Vifle
Kamp 9: Runinter Vs Chrk1
Kamp 10: Pointwhore Vs Mexicanpower
Kamp 11: Ex-Con(Are) Vs Hexnuts
Kamp 12: Pinhead Vs Jazcan
Kamp 13: Ganondorf(originale) Vs Magic14
Kamp 14: Lord Savyer Vs Syklov
Kamp 15: Geirur Vs Rustung
Kamp 16: Gussi(originale) Vs Nattsvermeren
Kort om konkuransen:
Du kan bare stemme én enkelt gang, og du kan stemme på deg selv så lenge du er satt opp i en av kampene.
Stem på den personen DU tror hadde vunnet om de hadde gått mot hverandre i en "one vs one"-kamp med null støtte fra andre spillere.
Andre runde kommer til å bli avsluttet 26 februar.
Skulle noen få like mange stemmer avgjør jeg hvem som går videre.
Spørsmål og diskusjoner er forbeholdt topicen som er satt opp i forbindelse med konkurransen.
Eksempel på hvordan skjemaet fylles ut:
Kamp 1.Azull Vs Vv0lv3r1n3
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Resultat runde 1:
Kamp 1: Azull Vs Vv0lv3r1n3
Kamp 2: Nattsvermeren Vs Ebbern - Stillingen ble 23-23 så jeg måtte bruke min stemme for å avgjøre hvem som gikk videre. Meget gode spillere begge to, og jeg må seff holde meg objektiv. Nattsvermeren trakk lengste strået for min del.
Kamp 3: Icekebab Vs Runinter
Kamp 4: Magic14 Vs Another Day
Kamp 5: Miniton Vs Pointwhore
Kamp 6: Ganondorf Vs Confecta
Kamp 7: Solmåne(originale) Vs Tomahawken
Kamp 8: Kracked Vs Lilliana Venin
Kamp 9: Lord Ollis Vs Luxury -Knepent, 22-23
Kamp 10: Gussi(originale) Vs Neville Chamberlain
Kamp 11: Chrk1 Vs Jakter Etter Vikinger
Kamp 12: Hansemann Vs Wihi
Kamp 13: Trooper91 Vs Geirur
Kamp 14: Mithrandir Vs Zanmato
Kamp 15: Wynja Vs RDI-rsr
Kamp 16: Fardin Vs Kriswin
Kamp 17: Ruffiro Vs Eyoh
Kamp 18: Granpa Vs Vegarado
Kamp 19: Glitter Vs Woia
Kamp 20: Asklepios Vs HexNuts
Kamp 21: Torquemada Vs Sorn
Kamp 22: Ex-Con Vs Shanks82
Kamp 23: Ntu Spawn Vs Tribalhugger
Kamp 24: Gurimalla Vs Vifle
Kamp 25: Black Andi Vs Rustung
Kamp 26: Jazcan Vs Knallis
Kamp 27: Syklov Vs Vabfs
Kamp 28: Sir Pio Vs Legend Of Masters
Kamp 29: Mosa Vs Forskningsprosjektet - 24/22
Kamp 30: Leenok Vs Mexicanpower
Kamp 31: Soulfood Vs Pinhead
Kamp 32: Sir Forteske Vs Lord Savyer
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Da er vi over på Runde 2 !
Etter å ha lest diverse kommentarer, så poengterer jeg enda en gang at kampene trekkes ved loddtrekning...
Kamp 1: Hansemann Vs Zanmato
Kamp 2: Kracked Vs Fardin
Kamp 3: Luxury Vs Mosa
Kamp 4: Tomahawken Vs Torquemada
Kamp 5: Glitter Vs Sir Pio
Kamp 6: Ntu Spawn Vs Vv0lv3r1n3
Kamp 7: Ruffiro Vs Granpa
Kamp 8: Wynja Vs Vifle
Kamp 9: Runinter Vs Chrk1
Kamp 10: Pointwhore Vs Mexicanpower
Kamp 11: Ex-Con(Are) Vs Hexnuts
Kamp 12: Pinhead Vs Jazcan
Kamp 13: Ganondorf(originale) Vs Magic14
Kamp 14: Lord Savyer Vs Syklov
Kamp 15: Geirur Vs Rustung
Kamp 16: Gussi(originale) Vs Nattsvermeren
Sist redigert av en moderator: