gullungen95
Ganske godt likt medlem
- Reaksjonspoeng
- 69
Da er det på tide med TW Champions her på casual 2! Dere som ikke vet hva dette går ut på er det en konkuranse om hvem dere tror vinner 1vs1 kamp her på casual! den dere tror vinner markere dere sånn som dette : Kamp 0: gullungen95 - Starboy, da går altså din stemme til starboy.
Stem på din favoritt, jeg valger å ta med top 32.
Runden kommer til å vare 4 dager fra denne posten blir postet, begrunn gjerne valgene dine! All diskusjon foregår i en egen tråd som heter "diskusjon for tw cup"
rundene er satt sammen ved hjelp av http://www.randomresult.com/tournament.php sånn at alt er tilfeldig, lykke til alle sammen!
Matchene for første runde ser sånn ut:
Gruppe 1: Sandvik1 - BackToBack
Gruppe 2: Traveller- death zyklon
Gruppe 3: Happybaldhuy - kimandrew
Gruppe 4: Sypon - Rivercity
Gruppe 5: Ilolkoko - zoom63
Gruppe 6: Maske - Elina
Gruppe 7: Pantarei - Starboy
Gruppe 8: Legacy - Long Dong
Gruppe 9: Gullungen95 - diegojauhar
Gruppe 10: uSenZe - Sir.Hebbe
Gruppe 11: Beleriand - Roust
Gruppe 12: Bismarck - sveinolav
Gruppe 13: Arno Dorian - Turid
Gruppe 14: Raskemenn4444 - Andey222
Gruppe 15: Einar4050 - morrow
Gruppe 16: Ludo-Champion - BM REX
Lykke til alle sammen!
Stem på din favoritt, jeg valger å ta med top 32.
Runden kommer til å vare 4 dager fra denne posten blir postet, begrunn gjerne valgene dine! All diskusjon foregår i en egen tråd som heter "diskusjon for tw cup"
rundene er satt sammen ved hjelp av http://www.randomresult.com/tournament.php sånn at alt er tilfeldig, lykke til alle sammen!
Matchene for første runde ser sånn ut:
Gruppe 1: Sandvik1 - BackToBack
Gruppe 2: Traveller- death zyklon
Gruppe 3: Happybaldhuy - kimandrew
Gruppe 4: Sypon - Rivercity
Gruppe 5: Ilolkoko - zoom63
Gruppe 6: Maske - Elina
Gruppe 7: Pantarei - Starboy
Gruppe 8: Legacy - Long Dong
Gruppe 9: Gullungen95 - diegojauhar
Gruppe 10: uSenZe - Sir.Hebbe
Gruppe 11: Beleriand - Roust
Gruppe 12: Bismarck - sveinolav
Gruppe 13: Arno Dorian - Turid
Gruppe 14: Raskemenn4444 - Andey222
Gruppe 15: Einar4050 - morrow
Gruppe 16: Ludo-Champion - BM REX
Lykke til alle sammen!
Sist redigert: