Og hvordan skal du ta hensyn til at noen verdener har vart lengre enn andre, og at noen til og med er avsluttet?
Det har heller ikke blitt tatt hensyn til. Er en kåring av den største raneren gjort på en dag på hele .no.com siden medaljen kom, ser i ettertid at serverhastighet er noe som kunne vært tatt med i beregningen. Om en verden er avsluttet eller har vart lenge tas heller ikke med i beregningen de er da fortsatt blant de 10 største ranermedaljene på .no siden ranermedaljen kom.
Dette er simpelthen en oversikt over de største ranermedaljene som er å finne.no. Den ble laget fordi jeg ønsket å dele denne oversikten jeg hadde laget med dere andre, og fordi jeg ville brife med at jeg hadde den største raneren på .no da tråden ble laget. Litt måtte jeg da få godte meg.
Om du tenker at det er urettferdig at verdener som v1 kan konkurrere mot de mindre verdenene så syns jeg du skal ta en titt på de 2 første plassene. Det var riktignok en speed på 2 på v8, men på det tidspunktet hvor jeg tok rekorden hadde jeg kun 1,2 millioner poeng, mens de største på v1 var rundt 20 mill. At toppranerene er tatt av kontoer med godt under 5 millioner poeng forteller at det burde være mulig, på de fleste verdener, å slå rekorden til Mumle.